شال مد شال مد .

شال مد

معرفی تولیدات گروه صنعتی حفاظ سازه


استفاده از حفاظ پنجره و یا نرده آهنی پنجره، نقش زیادی در تامین امنیت ساختمان های اداری و مسکونی دارد. بسیاری از ساختمان ها در موقعیتی قرار گرفته اند که پنجره های آن ها از بیرون قابل دسترس است و ساکنان آن ها مواقعی که در خانه حضور ندارند، نگران امنیت منزل خود می باشند که با به کار بستن حفاظ پنجره و سایر وسایل امنیتی مانند درب آکاردئونی، حفاظ آهنی روی دیوار و ... می توانید با خیال راحت از منزل خود خارج شوید.

قبل از انتخاب و خرید حفاظ پنجره باید با انواع و ویژگی های هر کدام از آن ها آشنایی داشته باشید که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم.


انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن، بهترین انتخاب برای ساختمان های نوساز و جدید می باشد. اگر شما برای ساختمان جدید خود یک حفاظ پنجره معمولی انتخاب کنید، در واقع از زیبایی و جلوه نمای ساختمان خود کاسته اید و با وجود هزینه های زیادی که صرف نمای ساختمان کرده اید، جذابیت لازم را در آن نمی بینید.

 

نرده شاخ گوزنی

 

شما می توانید حفاظ پنجره مدرن را با توجه به مدل و نوع پنجره خود تهیه نمایید و انتخاب منحصر به فردی داشته باشید.

حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره مدرن، شباهت های فراوانی با یکدیگر دارند و تنها تفاوت آن ها در جزئیات می باشد که آن هم توسط سازندگان با تجربه و متخصص قابل تشخیص است. در طرح ها و شکل های حفاظ پنجره فرفورژه، تنوع زیادی وجود دارد که با کمک سازنده ای که تجربیات کافی داشته باشد می توانید مدلی جذاب و زیبا را از میان آن ها داشته باشید.

حفاظ پنجره ثابت، حفاظی است که سالیان سال در ساختمان ها و پنجره های زیادی مورد استفاده قرار گرفته و محافظ ایده آلی به شمار می آید.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ثابت ساده تر از سایر انواع حفاظ پنجره می باشد و به همین دلیل قیمت مناسب تری دارد. موقع نصب این نوع حفاظ باید اصولی را رعایت کرد که در صورت عدم رعایت، امنیت لازم را به پنجره شما نخواهد داد.

حفاظ پنجره متحرک یا تاشو در قسمت ورودی خانه نصب می شود. مهم ترین مزیت حفاظ پنجره متحرک این است که در مواقعی که اجازه و امکان نصب انواع دیگر حفاظ پنجره در نمای ساختمان وجود ندارد، می توان به راحتی از این نوع حفاظ استفاده کرد.


نکته اصلی در داشتن حفاظ پنجره متحرک این است که باید یادتان باشد که آن را موقع خروج از منزل ببندید.

در غیر این صورت انگار حفاظی برای پنجره شما وجود ندارد.

قیمت نهایی حفاظ پنجره به عوامل متعددی مانند میزان آهن به کار رفته در آن، مدل نرده پنجره و هزینه ساخت و نصب آن بستگی دارد.

برای کاهش هزینه حفاظ پنجره می توان از نمونه کارهای قبلی و یا طرح های آماده استفاده کرد.

رعایت فاصله مناسب و استاندارد میان میله های افقی و عمودی در حفاظ پنجره، قیمت آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.


معرفی درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از دیگر وسایل ضروری برای تامین حفاظت و امنیت خانه می باشد که در واقع مانند یک دزدگیر عمل می کند. ویژگی اصلی درب آکاردئونی، داشتن قفلی است که با هر کلیدی باز نمی شود، فقط یک کلید دارد و حتی کلید ساز هم برای باز کردن آن باید کلید اصلی را داشته باشد.

 

 

میله های درب آکاردئونی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و با هر فشار و ضربه ای به راحتی نشکند.

شما باید خانه و آپارتمان خود را مانند یک گاو صندوق بدانید و امنیت را در آن هر چه بیشتر برقرار نمایید.

درب آکاردئونی هم ظاهر جذابی به خانه شما می دهد و هم هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما باقی نمی گذارد. 

قیمت نصب و ساخت درب آکاردئونی نسبت به مزیت های بی شمار آن بسیار مناسب است و مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت برای تامین امنیت ساختمان شما می باشد. 

ویژگی دیگر درب های آکاردئونی این است که فضای کمتری را نسبت به دیگر انواع درب ها اشغال می کند و به همین دلیل علاوه بر مناطق مسکونی و تجاری برای انباری ها و مغازه ها هم مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از قفل های مخفی و تعداد حلقه های قفل بیشتر در بدنه درب آکاردئونی، امنیت آن را افزایش می دهد.

درب آکاردئونی از دو گل تا پنج گل وجود دارد که نوع سه گل بهترین مدل این نوع درب می باشد.

منظور از گل، تعداد مشبک های به کار رفته در درب آکاردئونی می باشد.


معرفی حفاظ آهنی روی دیوار

علاوه بر درب و پنجره، دیوارهای خانه هم مخصوصا خانه های ویلایی که دارای دیوارهای کوتاه هستند، به حفاظ نیاز دارند. 

حفاظ آهنی روی دیوار با افزایش ارتفاع دیوار، امکان ورود به داخل ساختمان را به حداقل می رساند.

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم و حفاظ نخل مرداب از انواع مدرن و زیبای حفاظ دیوار هستند که جایگزین حفاظ های نیزه ای و یا سیم خاردارهای گذشته شده اند.

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در کنار تامین امنیت کامل، قیمت مناسب تری دارند. اما حفاظ هایی مانند حفاظ لیلیوم به دلیل زیبایی بصری و طراحی فوق العاده ای که دارند نسبتا گران تر هستند.

در ادامه، قیمت حفاظ شاخ گوزنی را به دلیل کاربرد و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها بررسی می کنیم.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی مانند ضخامت میلگرد های به کار رفته در آن، ارتفاع حفاظ، تراکم ردیف ها و نوع جوشکاری و رنگ کاری حفاظ بستگی دارد.

با افزایش ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی قیمت آن هم افزایش می یابد که در ارتفاع های مختلفی مانند یک متر تا یک و نیم متر و 90 سانتی متر تا 120 سانتی متر ساخته می شود. اما خریدار می تواند با توجه به بودجه، نیاز و محدودیت های ساختمان خود ارتفاع های متغیری از 40 سانتی متر تا 200 سانتی متر هم سفارش دهد.


به تعداد ردیف های به کار رفته در طول یک متر از حفاظ شاخ گوزنی، تراکم گفته می شود. بدیهی است که هر چه تراکم بالاتر باشد فضای خالی کمتری در حفاظ شاخ گوزنی دیده می شود و امنیت و قیمت حفاظ بیشتر می شود.

توجه داشته باشید که سودجویان در بحث تراکم بیشترین کم فروشی را دارند و با کم کردن وزن حفاظ و تغییراتی در شکل ظاهری و یا استفاده از میلگردهای نازک و رنگ بی کیفیت، حفاظی با قیمت پایین تر و امنیت ضعیف تر به خریدار می فروشند.

 در حفاظ شاخ گوزنی، دو نوع جوشکاری با گاز دی اکسید کربن و جوشکاری الکترود وجود دارد.

جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن، مانع نفوذ هوا به نقطه جوش می شود و اتصال محکم تری در بین قطعات  خواهیم داشت.

جوشکاری الکترود، اتصال ضعیف تر و قیمت پایین تری نسبت به جوشکاری با گاز دی اکسید کربن دارد.

برای رنگ کاری حفاظ روی دیوار، دو نوع رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترو استاتیک به کار می رود.

رنگ کوره ای الکترواستاتیک به دلایلی مانند ماندگاری و مقاومت بالا در مقابل سرما و گرما، استفاده از رنگ پودری، نیاز به کوره پخت رنگ و زمان رنگ آمیزی بیشتر، قیمت بالاتری دارد.

 

معرفی سر درب

استفاده از سر درب، جلوه و زیبایی بیشتری به نمای ورودی ساختمان شما می دهد و در بعضی مدل ها نقش یک حفاظ ایمن را هم ایفا می کند.

سر درب مدرن، سر درب سنتی و کلاسیک و سر درب لاکچری از انواع سر درب ها می باشد که با توجه به نمای ساختمان خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

از مزایای استفاده از سر درب، پوشش کامل درب و ستون های درب و جلوگیری از کثیف شدن آن ها و

استفاده از آن به عنوان یک سقف کاذب برای محافظت از درب در مقابل عوامل جوی  می باشد.

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۹:۰۲ توسط:شال مد موضوع: نظرات (0)

تبادل و افزایش بازدید رایگان سیستماتیک

تبادل و افزایش بازدید رایگان در سامانه شیک رنک

 

با ارسال بازدید به روشهای گوناگون و استاندارد موجود به گونه ای که در بهبود رتبه سایت شما تاثیر شگرفی خواهد داشت و همچنین کسب امتیاز به ازای بازدید از سایت ها می باشد به گونه ای که در ازای بارگذاری سایت دیگر کاربران با توجه به زمان تعریف شده، میتوانید به صورت 24 ساعته کسب امتیاز کنید و امتیاز کسب شده را به سایت خود اختصاص داده تا سایت شما برای دیگر کاربران نمایش داده شود.

 

برای ثبت نام با کلیک روی لینک زیر تمامی فیلدهارو پر کنید و وارد پنل کاربری خود شوید.
https://www.chicrank.com/register.php

 

در این سامانه به دو روش میتونید بازدید سایت خود را افزایش بدید .

1- به تعداد دلخواه برای سایت خود بازدید خریداری کنید

2- با کسب امتیاز رایگان بازدید به سایت خود اختصاص دهید، برای این کار از قسمت منوی مدیریت بخش دریافت امتیاز و بازدید شروع کسب امتیاز و درآمد خدماتی رو بزنید


در این سیستم نیازی به فعالیت خاصی نیست و فقط کافیست روزانه به پنل کاربری خود مراجعه کرده و با کلیک بر روی شروع کسب امتیاز، اقدام به کسب امتیاز نمائید و در نهایت به تعداد امتیاز هایتان بازدید سایتتان را افزایش دهید.

در حال حاضر این سامانه با توجه به سیستم های موجود در اینترنت، بهترین روش افزایش بازدید و بهیود رتبه الکسا خواهد بود، نه مزاحمتی برای سایت یا وبلاگ شما خواهد بود که پاپ آپی باز شود و نه کدی را باید در وب سایت خود قرار دهید! هم میتوانید بازدید کنید و بازدید بگیرید هم میتوانید با کمترین هزینه ممکن بیشترین بازدید را خریداری کنید و سیستم برای شما بازدید ارسال خواهد کرد.


از این سامانه برای افزایش بازدید وبلاگ، سایت یا فروشگاه های خودتون می توانید استفاده کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۱:۱۷ توسط:شال مد موضوع: نظرات (0)

افزایش ورودی گوگل پلکانی

مژده سامانه شیک رنک به سئو کاران :
 
خرسندیم بار دگر با آغاز پکیجی جدید و کاربردی به نیاز های روز سئو کاران پاسخ مثبت دهیم .
 
سرویس جدید و کامل و کاربردی دیگر از مجموعه شیک رنک برای اولین بار در تیرماه 99 معرفی میگردد پکیج فوق عبارت است از : پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی این سرویس کاربردی کامل و جدید تیم شیک رنک جهت بهرمندی مدیران سایت ها به خدمات سامانه شیک رنک اضافه و هم اکنون در لینک موجود در انتهای همین مطلب قابل مشاهده می باشد .
 
ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی همانطور که از اسم آن پیداست ترکیبی از انواع مختلف ورودی گوگل از جمله : ورودی گوگل با IP های ایرانی و خارجی - ورودی گوگل از انواع دیوایس ها و سیستم عامل های مختلف مانند موبایل و دسکتاپ و.. می باشد .
 
و قابلیت های حرفه ای یعنی پلکانی در ورودی گوگل
در پکیج های 30 روزه ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی بلفرض مثال (پکیج شماره 2 با 6,000 ورودی گوگل) را انتخاب کرده باشید پکیج در 3 مرحله 10 روزه زیر تقسیم و اجرا می شود .
 
1000 ورودی گوگل در مرحله اول
10 روز اول روزانه 100 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
2000 ورودی گوگل در مرحله دوم :
10 روز دوم روزانه 200 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
3000 ورودی گوگل در مرحله سوم :
10 روز سوم روزانه 300 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
مهم ترین ویژگی هایی که پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی را متمایز کرده است:
 
- واکنش انسانی و کاملا طبیعی IP ها در سایت
واکنش انسانی از جمله کلیک در سایت و بازدید از صفحات داخلی و تایم.. طبیعی بودن IP ها ورودی گوگل در این پکیج را متمایز نموده است .
 
- تایم متغیر زمان ماندگاری حداقل 150 ثانیه هر IP و ترافیک ارسالی در سایت
حداقل زمان بازدید هر یوزر و IP از سایت 150 ثانیه و حداکثر 200 ثانیه متغیر می باشد
 
- قابلیت پلکانی و عدم ریسک های منفی برای سایت
در برخی مواقع دریافت ناگهانی ترافیک نتیجه عکس برای برخی از سایت ها دارد در این پکیج با توجه به قابلیت ارسال ترافیک بصورت پلکانی (پله به پله) هیچ گونه ریسکی برای هیچ سایتی ندارد.
 
- ترکیبی و یونیک بودن IP ها و ترافیک ارسالی
ترکیبی و یونیک بودن نوع IP ها و تکراری نبودن آنها - حتی تکراری نبودن دیواس IP ها و سیستم عامل (اندروید - دسکتاپ و...) - متفاوت بودن مرورگر IP ها (فایرفاکس- کروم و...) - متغیر بودن موقعیت جغرافیایی متفاوت IP ها (ایرانی - خارجی) به طبیعی بودن و کیفیت و بازدهی ورودی گوگل و حتی افزایش اعتبار و شهرت URL از تمایز مهم آنهاست .
 
- تایم هوشمند ارسال ها و تقسیم کلیه ترافیک در 24 ساعت شبانه روز
ارسال ناگهانی و یکجا ترافیک خریداری شده علاوه بر فشار سروری و مصرف زیاد پهنای باند باعث افت ناگهانی رتبه گوگل سایت و رنک الکسا و حذف ایندکس های گوگل در برخی از سایت ها خواهد شد برای جلوگیری و پیشگیری احتمالی در این پکیج کلیه ترافیک را در 24 ساعت شبانه روز تقسیم کرده ایم .
 
پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی قابلیت هایی تقریبا مشابه ای نسبت به ترافیک دریافتی از تبلیغات گوگل ادوردز دارند این نوع ورودی گوگل همانطور که کیفیت بالاتری در مقایسه با دیگر پکیج های ورودی گوگل دارند قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر پکیج های ورودی های گوگل دارند .
 
سایر مزایای بارز خرید ورودی گوگل پلکانی را در لینک سفارش زیر مشاهده بفرمایید :

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۳:۴۸ توسط:شال مد موضوع: نظرات (0)

خرید روسری اینترنتی

 


برای خرید روسری اینترنتی سایت ها وپیج ها و کانال های متعددی وجود دارند که منحصرا به فروش شال و روسری میپردازند و میشود از طریق آن ها بهترین وزیباترین وبه روزترین وجذاب ترین مدل ها وبرندها ومارک های متنوع و دوستداشتنی روسری ها را مشاهده کرد وبه راحتی و تنها با چند کلیک ساده بهترین آن ها را که با تیپ و استایل و ظاهر ما تناسب و هم خوانی وهارمونی بیشتری دارند را به عنوان تکمیل کننده ی زیبایی استایل وجلوه بخشیدن بیشتری به چهره مان خریداری نماییم.

خرید روسری اینترنتی یک روش بسیار راحت و سریعتر در انتخاب و خرید روسری مدنظرمون هست و سبب میشود درمواقعی که ما فرصت وزمان لازم را برای گشتن در فروشگاه های پرازدهام وماندن در ترافیک شهر را نداریم با آرامش بیشتری ازمنزل یا محل کارمان و یا درهرمکانی که هستیم به سایت یا پیج مورد نظرمون مراجعه کنیم وخرید روسری مورد علاقه مان را به صورت اینترنتی انجام بدهیم. با خرید روسری اینترنتی ارزان میتوانیم به راحتی انواع ست های زیبا را برای استایل و پوششمان ایجاد کنیم وبا هزینه ای کم ومناسب تیپ ها وپوشش های متنوعی را داشته باشیم.

فروشگاه اینترنتی شال مد یک سایت اینترنتی معتبروبزرگ ومجهزدرفروش شال و روسری درسراسرایران است که هزاران طرح ومدل وبرند ومارک مختلف ومتنوع روسری و شال های به روز بازار را به صورت تکی و عمده و با قیمت هایی بسیار مناسب و استثنایی ارائه میکند و برای عزیزانی که به دنبال خرید روسری اینترنتی ارزان و البته خوش جنس و باکیفیت هستند یک موقعیت و فرصت عالی و ایده ال میباشد. در فروشگاه اینترنتی شال مد شما میتوانید هرآنچه که در نظرتان هست را مشاهده کنید وقطعا شال مد میتواند با تنوع بی نظیری که درارائه ی انواع مدل ها و جنس ها وسایزهای روسری هایش دارد جوابگوی نیاز تمامی شما عزیزان با هر نوع سلیقه وسن وپوشش وظاهر باشد.

 

خرید روسری اینترنتی عمده


خرید روسری اینترنتی عمده برای عزیزانی که فروشگاه شال و روسری دارند یکی از کارهای مهم وضروری است که آن را مکررا و با دقت و وسواس زیادی باید انجام بدهند. از آنجایی که مدل ها و طرح و رنگ های بسیار متنوع ومختلفی از شال و روسری ها در فصل های مختلف سال در بازار وجود دارد و با در نظر گرفتن سلایق ونیاز مختلف مشتری ها شخصی که مغازه شال و روسری دارد باید در زمان انتخاب و خرید عمده روسری و شال های مغازه اش به مدل ها و رنگ و طرح وکیفیت وجنس کارهایی که انتخاب میکند توجه ویژه ای داشته باشد و آن ها را با وسواس و دقت نظر بیشتری انتخاب کند تا بتواند مدل وطرح ورنگ هایی از شال و روسری ها را انتخاب کند که مورد پسند مشتری هایش باشد و با توجه به شناخت تقریبی که از سلیقه و انتخاب مشتری هایش دارد طرح و مدل هایی را خریداری کند که نظر مثبت مشتری هایش را جلب کند.

خرید روسری اینترنتی عمده برای مغازه داران یک فرصت بسیار عالی وبه صرفه ازجهت زمانی و حتی هزینه ای است وبه این عزیزان کمک میکند تا به جای مراجعه مداوم به مراکز عمده فروشی روسری و صرف وقت و انرژی وهزینه های زیاد در خرید وحمل اجناس خریداری شده شان در محل کارشان بمانند و تنها از طریق پیج ها ویا سایت های مورد اعتمادشان که محصولاتشان را به صورت عمده عرضه میکنند و قیمت مناسبی دارند و همچنین کیفیت و جنس روسری هایشان خوب است و از همه مهمتر تنوع کاری بالایی دارند خرید روسری اینترنتی عمده را خیلی راحتر و سریع انجام بدهند.

هریک ازجنس های مختلف روسری ها زیبایی وجذابیت منحصر به فرد خودشان را دارند وبا توجه به جنس آن ها مورد استفاده های متعددی نیز دارند مثلا روسری های نخی معمولا برای هر فصلی ایده ال هستند وبرای استفاده ی روزانه ویا دورهمی های دوستانه بسیار مناسب هستند ویا روسری های حریر به خاطر لطافت ونازکی که دارند میتوانند علاوه بر اینکه به عنوان یک پوشش برای موها وسر استفاده شوند به عنوان یک سربند زیبا ویا یک شال جذاب به دور گردن از سادگی لباسی که بر تن داریم بکاهند وجلوه و زیبایی بیشتری به آن ها ببخشند ویا با خرید اینترنتی روسری ساتن میتوانیم درمهمانی ها ومجالسمان چشم نواز تر وجذاب تر دیده شویم.

شما عزیزان میتوانید در سایت فروشگاه اینترنتی شال مد با جستجوی خرید اینترنتی روسری ساتن مدل ها وطرح های متنوع روسری های ساتن زیبا و جذاب سایت شال مد را مشاهده کنید واز میان آن ها خیلی راحتر و سریعتر روسری که میپسندید را انتخاب کرده وخریداری نمایید. با خرید اینترنتی روسری مجلسی درسایت فروشگاه اینترنتی شال مد در جنس های ساتن وحریر وابریشمی میتوانیم زیبایی وجلوه ی بیشتری را با قیمت هایی بسیار مناسب و به صرفه به پوشش و استایلمان ببخشیم وجذابیت ویژه ای به چهره ی خود بدهیم.

 


برای خرید اینترنتی روسری مجلسی های خاص وشیک ومتفاوت تر میتوانید در سایت شال مد برندها و مارک های مختلف روسری را جستجو کنید،مثلا میتوانید با جستجوی خرید اینترنتی روسری لویی ویتون و یا خرید اینترنتی روسری گلونی ویا خرید اینترنتی روسری coco ویا خرید اینترنتی روسری گوچی ویا خرید اینترنتی روسری gnt نمونه های متنوع و جذاب وپرطرفدار این روسری های خاص وخوش جنس وشیک ولاکچری را مشاهده کنید ودر صورت تمایل هر کدام را که می پسندید با قیمت هایی بسیار مناسب وبه صرفه خریداری نمایید.

فروشگاه شال مد با فروش اینترنتی روسری gnt ویا برندهای دیگرروسری شرایط ایده الی را برای شما عزیزان ایجاد کرده است تا بتوانید به راحتی وزیباترین وشیک ترین نمونه های روسری برندها و مارک های مختلف روسری ها رامشاهده کنید وبهترین وزیباترین وجذاب ترین آن ها را برای داشتن ظاهری شیک و خاص و چشم نواز خریداری نمایید.

شما عزیزان میتوانید توسط سایت اینترنتی فروشگاه شال مد خرید اینترنتی روسری hps ویا خرید اینترنتی شال و روسری hps را خیلی راحت و سریع انجام بدهید ویا با مشاهده زیباترین روسری های برند tt ویا toto و انتخاب مدل و طرح روسری مدنظرتون بهترین خرید اینترنتی شال وروسری tt ویا خرید اینترنتی روسری toto را ازطریق شال مد با قیمتی بسیار مناسب و به صورت ارسال کاملا رایگان انجام بدهید ودر کوتاهترین زمان ممکن محصول خریداری شده تان را در محلی که تعیین کرده اید تحویل بگیرید واز کیفیت و زیبایی و جذابیت روسری تان برای مدت های طولانی لذت ببرید و جلوه و جذابیت بیشتری را به استایل و ظاهر وچهره ی خود ببخشید.

دوستان خوبم شما عزیزان میتوانید در فروشگاه بزرگ ومجهز شال مد هر چیزی که در نظرتان دارید،مثلا خرید اینترنتی روسری قواره بزرگ یا خرید اینترنتی روسری قواره بزرگ ارزان و یا خرید اینترنتی روسری جدید98 وغیره را جستجو کنید و به راحتی با صدها مدل متنوع وعالی و زیبا از روسری هایی که با توجه به نوع جستجویتان به شما ارائه میشوند مدل و طرح روسری مدنظرتان را مشاهده کنید و بهترین آن ها را که با سلیقه واستایلتان مطابقت بیشتری دارد را انتخاب و خریداری نمایید. تجربه ی خرید از شال مد به عنوان بزرگ ترین وکامل ترین فروشگاه شال وروسری در ایران شما را ازمراجعه به هرسایت وپیج وکانال های متنوع اینترنتی بی نیاز میکند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۹:۵۷ توسط:شال مد موضوع: نظرات (0)